ZWEMKALENDER WEST - VLAANDEREN  2019- 2020    
   
aug za 10 OPEN WATER MZK open water oude Leie-arm Menen WEST-VLAANDEREN   OW    
zo 18 OPEN WATER BZK Damme-Brugge Brugge WEST-VLAANDEREN   OW    
za 31 OPEN WATER BYK Brugse Reien - open water wedstrijd Brugge WEST-VLAANDEREN   OW    
     
sept zo 1 OPEN WATER GOLD open water wedstrijd Zwevegem WEST-VLAANDEREN   OW    
za 21 sept HERFSTMEETING KWZC Wedstrijd PU Waregem WEST-VLAANDEREN 25m Prov A    
     
okt 5/okt PACO wedstrijd namiddag / ZTZ Tielt WEST-VLAANDEREN 25m PACO    
6/okt 400m Stad Tielt  ZTZ Wedstrijd PU (volle dag) Tielt WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
13/okt DAG 6 - PROV CRITERIUM KZK WESTVLAAMS CRITERIUM H. LECLUYSE KORTRIJK WEST-VLAANDEREN 50m PROV B    
13/okt PACO wedstrijd namiddag Torhout WEST-VLAANDEREN 25m PACO    
19-20 okt Provinciale kampioenschappen PK West-Vlaanderen Brugge WEST-VLAANDEREN 50m Vlaamse 1    
     
nov 9-10 nov KBZB Belgisch Kampioenschap 25m-bad Gent internationaal 25m BK    
zo 17 ROSC Grote Prijs Stad Oostende Oostende WEST-VLAANDEREN 50m PROV A    
zo 24 DAG 7 - PROV CRITERIUM ZB WESTVLAAMS CRITERIUM H. LECLUYSE DIKSMUIDE WEST-VLAANDEREN 25m PROV B    
     
dec zo 1 DAG 8 - PROV CRITERIUM ZTB WESTVLAAMS CRITERIUM H. LECLUYSE MEULEBEKE WEST-VLAANDEREN 25m PROV B    
26/dec Wedstrijd Laatste kans  KZK Kortrijk WEST-VLAANDEREN 50m PROV A    
27/dec Wedstrijd Laatste kans  TZT TZT Torhout WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
29/dec Wedstrijd Laatste kans  ZB ZB Diksmuide WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
     
jan 18-19/jan 2020 VZF Flanders Swimming Cup Antwerpen internationaal 50m Vlaamse 1    
                 
zo 26 Clubkampioenschap namiddag wedstrijd Kortrijk WEST-VLAANDEREN 50m prov B    
zo 26 PACO voormiddag wedstrijd Kortrijk WEST-VLAANDEREN 50m PACO    
     
feb 2/feb PACO UZKZ - VOORMIDDAG Zwevegem WEST-VLAANDEREN 25m PACO    
2/feb UZKZ - CUP UZKZ - NAMIDDAG Zwevegem WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
7-8-9/feb VZF Vlaamse Jeugdkampioenschappen Antwerpen VLAAMS 50m Vlaamse 1    
19/feb PACO ZB Diksmuide WEST-VLAANDEREN 25m PACO    
21-22-23/feb VZF Vlaamse kampioenschappen  Antwerpen VLAAMS 50m Vlaamse 1    
datum onder voorbehoud VZV Wedstrijd op uitnodiging Veurne WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
     
maart 07-mrt.-20 West-Vlaanderen SPRINT PU West-Vl (avondwedstrijd) Brugge WEST-VLAANDEREN 50m PROV A    
14/mrt ZB wedstrijd op uitnodiging Diksmuide WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
zo 22 PACO ROSC Oostende WEST-VLAANDEREN 50m PACO    
     
april                  
ma 13 april 2020 Paasmeeting KWZC KWZC volle dag Waregem WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
zo 19 Long distance meet volle dag (Provincie Wvl) Brugge WEST-VLAANDEREN 50m      
     
mei 2-3 mei Lentecriterium  organisatie UZKZ + KZK Kortrijk WEST-VLAANDEREN 50m PROV A    
8-9-10 mei Speedo-meeting ROSC Oostende WEST-VLAANDEREN 50m Vlaams    
16-17 mei 200m van de Stad Tielt Open (zat NM en zo volle dag) Tielt WEST-VLAANDEREN 25m Vlaams    
21-22-23/mei KBZB Open Belgische kampioenschappen  ? Nationaal 50m BK    
     
juni za 20 Wedstrijd Krekel Open bad  volle dag - openluchtzwembad Izegem WEST-VLAANDEREN 50m PROV A    
zo 21 Avondwedstrijd Menen wedstrijd op uitnodiging Menen WEST-VLAANDEREN 25m PROV A    
     
juli 5/jul Eendjescriterium GOLD Zwevegem WEST-VLAANDEREN 25m      
10-11-12/juli VZF Vlaams Zomercriterium   Vlaams 50m Vlaamse 1    
17-18-19/juli KBZB Belgische Jeugdkampioenschappen   Nationaal 50m BK    
24-25-26/juli KBZB Belgische Zomerkampioenschappen   Nationaal 50m BK    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
HerenPnt. Vorig persoonlijk record
ABDULHUSSAIN, Zaid - IRQ - 2002
200m rugslag series  2. 2:19.19 437 25m 2:17.81 98.0% 28 okt 2018
100m schoolslag series  3. 1:23.09 299 25m  
DEJONGHE, Arnaud - 2002
100m vrije slag 4 x 100m vrije slag, series Estafette 56.78 495 25m 53.22 87.9% 10 nov 2018
200m rugslag series  1. 2:15.16 477 25m 2:35.26 132.0% 21 feb 2016
100m schoolslag series  1. 1:08.71 530 25m 1:08.57 99.6% 22 apr 2018
DELRUE, Alexander - 2006
200m rugslag series DIS NT - 25m  
100m schoolslag series 8. 1:42.65 158 25m 1:59.03 134.5% 26 nov 2017
DEVOS, Abel - 2003
200m rugslag series  1. 2:22.92 403 25m 2:21.37 97.8% 21 mei 2017
100m schoolslag series  2. 1:10.69 486 25m 1:10.62 99.8% 17 apr 2017
FEYS, Frederik - 1999
200m rugslag series  3. 2:34.26 321 25m 2:25.85 89.4% 23 okt 2016
100m schoolslag series  2. 1:15.65 397 25m 1:15.35 99.2% 21 apr 2018
HAECK, Yorrit - 2006
200m rugslag series 8. 3:16.64 155 25m  
100m schoolslag series 11. 1:47.04 140 25m  
JONCKHEERE, Emile - 2007
200m rugslag series DIS NT - 25m  
100m schoolslag series  2. 1:34.89 201 25m  
PAUWELS, Simeon - 2004
200m rugslag series DIS NT - 25m  
100m schoolslag series 6. 1:29.62 238 25m 1:36.87 116.8% 26 nov 2017
SINNAEVE, Mirko - 2004
200m rugslag series  1. 2:35.03 316 25m 2:52.56 123.9% 26 nov 2017
100m schoolslag series  3. 1:25.03 279 25m 1:39.07 135.8% 26 nov 2017
VANHOUCKE, Rune - 2004
200m rugslag series  2. 2:37.72 300 25m  
100m schoolslag series  2. 1:24.87 281 25m  
VERHAEGHE, Robbe Does - 2001
200m rugslag series  1. 2:17.08 457 25m 2:17.14 100.1% 28 okt 2018
100m schoolslag series  1. 1:14.19 421 25m 1:31.23 151.2% 21 sep 2014
VERYSER, Joeri - 2003
200m rugslag series 4. 2:25.53 382 25m 2:24.83 99.0% 26 nov 2017
100m schoolslag series 4. 1:24.31 286 25m 1:23.82 98.8% 26 nov 2017
 
DamesPnt. Vorig persoonlijk record
ASPESLACH, Michelle - 2005
200m rugslag series 7. 3:12.91 236 25m  
100m schoolslag series 6. 1:39.17 248 25m  
BARTORELLI, Chiara - 2002
200m rugslag series 5. 2:49.29 349 25m 2:37.19 86.2% 28 okt 2018
100m schoolslag series  2. 1:26.98 368 25m 1:23.18 91.5% 27 okt 2018
BOURGOIS, Karo - 2002
200m rugslag series  1. 2:28.19 520 25m 2:27.92 99.6% 23 okt 2016
100m schoolslag series  1. 1:15.47 564 25m 1:16.34 102.3% 27 okt 2018
CAILLIAU, Alice - 2003
200m rugslag series 6. 3:07.20 258 25m  
100m schoolslag series  3. 1:35.29 280 25m 1:36.09 101.7% 26 nov 2017
CLOET, Catho - 2005
200m rugslag series  1. 2:53.40 325 25m  
DEBECKER, Charlotte - 2008
400m vrije slag series  3. 6:10.87 252 25m  
DEBECKER, Eline - 2006
200m rugslag series  1. 2:49.83 346 25m 2:57.20 108.9% 26 nov 2017
100m schoolslag series  1. 1:30.73 324 25m 1:37.29 115.0% 26 nov 2017
DECOCK, Maaike - 2000
100m vrije slag 4 x 100m vrije slag, series Estafette 1:01.25 574 25m 59.42 94.1% 13 nov 2016
DELRUE, Anais - 2008
400m vrije slag series  1. 5:32.09 352 25m 6:21.54 132.0% 26 nov 2017
HOLLEVOET, Pauline - 2006
200m rugslag series DIS NT - 25m  
100m schoolslag series 4. 1:35.77 276 25m 1:37.15 102.9% 21 apr 2018
OVERBERGH, Lisa - 2005
200m rugslag series 5. 3:09.73 248 25m 3:24.89 116.6% 26 nov 2017
100m schoolslag series 5. 1:37.27 263 25m 1:40.38 106.5% 26 nov 2017
SOENENS, Hanne - 2001
200m rugslag series  1. 2:49.54 347 25m 2:45.53 95.3% 26 nov 2017
100m schoolslag series  1. 1:30.59 326 25m 1:32.19 103.6% 26 nov 2017
VAN DEN BERGEN, Shauna - 2005
200m rugslag series 6. 3:12.38 238 25m  
100m schoolslag series 7. 1:41.33 233 25m 1:51.96 122.1% 21 feb 2016
VERHAEGHE, Lara - 2007
200m rugslag series 8. 3:14.91 228 25m  
100m schoolslag series 10. 1:52.79 169 25m  
VERYSER, Jolien - 2001
200m rugslag series  1. 2:34.28 461 25m 2:27.17 91.0% 26 nov 2017
100m schoolslag series  2. 1:33.91 292 25m 1:31.90 95.8% 26 nov 2017
WILLEMS, Mare - 2006
200m rugslag series 5. 3:07.76 256 25m  
100m schoolslag series 9. 1:43.20 220 25m  
 
Estafette
Heren 4 x 100m vrije slag series  1. 3:44.76 542 25m Dejonghe A.Veryser J.Abdulhussain Z.Devos A.
Dames 4 x 100m vrije slag series  1. 4:16.00 525 25m Decock M.Debecker E.Veryser J.Bourgois K.
Dames 4 x 100m vrije slag series 4. 5:03.78 314 25m Cailliau A.Verhaeghe L.Overbergh L.Cloet C.